Dil:

ROAD 2 TUNNEL FUARI 2017


‘Road 2 Tunnel Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’na sponsor firma olarak katılıpdev projelerdeki katkılarımızı anlatırken, kaynak sektörü hakkında teknik ve detaylı bilgi verdik.

‘Yolların Buluştuğu Yer’ mottosuyla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesinde bu yıl 2. kez düzenlenen fuara, sponsor firma olarak katıldık.
24-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara Congressium Merkezi’nde düzenlenen, Karayolları, Köprü ve Tünel Projeleri ile alakalı planlama, projelendirme, uygulama ve işletme sürecinde yer alan tüm tarafları bir araya getiren fuar, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’ın yaptığı açılış konuşmasından sonra ziyaretçilere açıldı. Bu yıl 160 firmanın katılımcı olarak yer aldığı Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nı 7 bini aşkın kişi ziyaret etti.


Fuarda firmamızı, Satış Pazarlama Direktörümüz Yücel Uygur, Teknik Satış Pazarlama Müdürümüz Melike Cavcar,Stratejik Müşteriler ve Proje Satış Sorumlumuz Buğra Üzgün, Anadolu Bölge Yöneticimiz Mehmet Arısan, Bölge Teknik Sorumlularımız Haydar Yıldırım, Mehmet Sertkaya, Pazar İletişim Bölüm Liderimiz Kıvanç Uçar ve Kaynak Uzmanımız Bülent Kuğu temsil etti. Fuarda Teknik Satış Pazarlama Müdürümüz Melike Cavcar, 24-25 Mayıs tarihlerinde ‘Türkiye’nin Önemli Çelik Köprülerinde Kullanılan Kaynak Malzemeleri’ konulu bir sunum yaptı. Çalıştay Alanında gerçekleşen sunumu, katılımcı ve ziyaretçi firma yöneticileri ilgiyle takip ederken, sunum sonrasında ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler aldılar.