Dil:

4. ROBOT YATIRIMLARI ZİRVESİ VE SERGİSİ 2018


18 Ekim Perşembe gününe kadar devam eden Robot Yatırımları Zirvesi, robotik çözüm sunan sektör profesyonelleriyle, üretim süreçlerinde robot kullanmak ya da robot sayısını artırmak isteyen firmaları bir araya getirmek amacıyla düzenlendi. Endüstriyel robotların Türkiye’deki en büyük buluşması olarak lanse edilen zirvede farklı sektörlerde robotik sistem kullanımına ilişkin seminerler düzenlenip örnek uygulama sunumları yapıldı.
81 firmanın katıldığı, fabrikaların üretim, yatırım, bakım ve satın alma süreçlerinden sorumlu teknik yetkililerin ziyaret ettiği zirvede Magmaweld olarak biz de A2 nolu standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık.

Panasonic firmasını temsilen Robot ve Kaynak Sistemleri Departmanı Avrupa Müşteri Yöneticisi Georgi Mitev de standımızda yer aldı.
Zirvede standımıza büyük ilgi gösterilirken temsilcilerimiz, ziyaretçilere magNET ve Panasonic markalı kaynak robotlarımız ile robotik çözümlerimiz hakkında bilgi verdi. Farklı sektörlerden ziyaretçilerin sorularını yanıtlayan temsilcilerimiz yeni iş bağlantıları kurmak için önemli çalışmalar yaptı.