Magmaweld olarak 26-28 Eylül 2019 tarihlerinde Denizli’de düzenlenen 9. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi'nde yer alıyoruz.

Makina Mühendisleri Odası tarafından bakımın önemi, bakım mühendisliğinin gelişimine katkı sağlamak ve bakım konusunda yeniliklerin tartışılması amacıyla düzenlenen Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi'nde Denizli bayimiz Aslan Yapı ile birlikte katılıyoruz. Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen fuarda kaynak makinelerimizi, kaynak tamamlayıcı ürünlerimizi ve MagNET sistemimizi sergileyip tanıtıyoruz.

Fuarın ilk gününden itibaren hem akademik çevreden hem de bölgedeki üretici firmalardan oldukça fazla ziyaretçi standımızı ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alıyor. Almanya, İtalya, Polonya ve İsveç’ten konuşmacıların olduğu, yerli ve yabancı birçok firma ile üniversitelerin sunumlarla sektördeki yeni teknolojiler hakkında sunum yaptığı fuarda Magmaweld olarak biz de sunum yaptık. "MagNET: Kaynak Uygulamalarında Endüstri 4.0" sunumuyla MagNET sistemimizi detaylı bir şekilde tanıttık.