Covid-19 Duyurumuz

Her geçen gün devlet organları ve yerel yönetimler tarafından salgının önlenmesi için yeni tedbirler açıklanmakta, bizler de bir yandan bunları titizlikle uyguluyor, diğer yandan bu virüsü tanımak üzere bilgimizi artırıyoruz.

Başta çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için büyük önem taşımaktadır. Dolayısı ile söz konusu salgınla mücadelede; çalışma ve sosyal ortamlarımızdaki insan yoğunluğunu seyreltmek, hijyen imkanlarını artırmak, kritik sağlık sorunları olanların evlerinde oturmalarını sağlamak ve olabildiğince evden yapılabilecek işleri ofis dışına çıkartmak gibi bir dizi önlem aldık.

Magmaweld; savunma, ulaştırma, enerji, alt yapı - inşaat, sağlık, yiyecek-içecek gibi hayati öneme sahip sektörlerin kritik sayılan tedarikçilerinden birisi olduğundan, gerekli tüm önlemleri alarak üretimine devam etmekte, böylece müşterilerine olan taahhütlerini yerine getirmektedir.

Bu zorlu süreçte, büyük bir sorumluluk bilinciyle hareket eden ve zaman zaman azalan iş gücünü takviye etmek üzere büyük bir özveri ile katkı sağlayan çalışanlarımıza, müşterilerimize zamanında ürünlerini sağlayan bayilerimize, makinelerimizin hiç durmadan çalışmasını sağlayan servislerimize ve bu kritik dönemde istenmeden oluşabilen aksaklıklarda bize göstermekte olduğunuz sabır ve tolerans için buradan hepinize teşekkürlerimizi sunarız.