HABERLER Technieshow Hollanda 2022 Tek Sırada Mükemmel Aşınma Dayanımı: EH 531 Daha hafif, daha küçük ama her zaman güçlü: ID 250E Online Seminer Gazaltı Kaynak Yönteminde İş Sağlığı ve Güvenliği Online Seminer Paslanmaz Çelik Kaynağında Elektrod ve Tel Seçimi Yeni Kompakt Serisi: ID 400MK/MKW Pulse Expert Savunma Sanayisinde Kaynak Uygulamaları ve Katmanlı İmalat Semineri WIN Eurasia 2022 Online Seminer Robotik Ark Kaynak Teknolojileri Global Industrie Paris 2022 Online Seminer Alüminyum ve Alaşımlarının Kaynağı Elmia Welding & Joining Technology Her Yerde, Her Yöntemle Kaynak Yapmaya Hazır: megaMIG Yeni Gaz Korumasız Özlü Tel: FCO 90 Her Pozisyonda Hızlı Kaynak: ESR 11 Online Seminer TIG Kaynak Makineleri İhracatın Metalik Yıldızları 2021 Ödül Töreni Örtülü Elektrod Kaynak Yönteminde İş Sağlığı ve Güvenliği Metalloobrabotka 2022 YUGBUILD 2022 2022 Yılı Online Seminer Programı Online Seminer Paslanmaz Çeliklerin Kaynağı Kaynak Işığına Karşı Üstün Koruma Online Seminer Kaynak için Endüstri 4.0: magNET Online Seminer Karbonlu Çeliklerde Elektrod, TIG, Gazaltı Kaynak Teli Seçimi Online Seminer Robotik Ark Kaynak Teknolojileri Kaynak Çekiçleri Online Seminer Gazaltı Kaynak Yönteminde İş Sağlığı ve Güvenliği TIG B200 KAYNAKÇI ELDİVENİ 12.KAYNAK TEKNOLOJİSİ ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ INTERNATIONAL INDUSTRIAL FORUM METAL MADRID 2021 WIN EURASIA 2021 Magmaweld Aşındırıcı Ürünler Online TIG Kaynak Makineleri Semineri Online Seminer TIG Kaynak Yöntemi Mükemmel Ergonomi Yüksek Performans İhracatın Metalik Yıldızları Ödülü

Daha Hafif, Daha Küçük ama Her zaman Güçlü

 

Yeni ID 250 E

 

Müşterinin Sesi uygulaması ile start verilen ilk projemiz olan yeni ID 250 E artık hazır. Ürünümüz ilk olarak Temmuz 2022 de seri üretim bandında yerini alacak. Yeni ID 250 E Projesi sahadan gelen kullanıma daha uygun, kompakt yapıda daha rekabetçi bir alternatif ürün isteği ile başladı.

Ortaya çıkan ürün saha testlerinde başarılı bir performans sergileyip kullanıcılarından övgü alınca, bizlerin mevcut ID 250 E’yi emekli edip, 250 A MMA’de sadece yeni ürünümüzü listelememize imkan sağladı.


Yeni ID 250 E, yaklaşık monostick boyutlarında ve sadece 10-11 kg ağırlığa sahip. Dolayısıyla kolayca taşınabilir ve sahada her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Uzun ara kablolarla ve jeneratörle çalışma denemelerini de sorunsuz aşan ürünümüz ayrıca yağmurlu havalarda risksiz çalışma imkanı veren IP23 tasarıma sahip. Gelişmiş bir MMA kaynak makinesinde görmeye alışığımız “ArcForce”, “HotStart” gibi tüm özelliklere sahip ve %35’de 250 A performans veriyor.