Dil:

THE BIG 5 CONSTRUCT EAST AFRICA FUARI 2018


Kenya’da düzenlenen Big 5 Construct East Africa 2. Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı’nda ürünlerimizi sergiledik. Doğu Afrika yapı sektörüne giriş noktası olarak nitelendirilen fuarda Magmaweld olarak 1B34 nolu standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık.

7 Kasım’da başlayıp 9 Kasım’a kadar süren fuar, Kenya’nın başkenti Nairobi’de Kenyatta International Convention Center’da düzenlendi. Fuar bu yıl, Bina İçleri, Yapı Malzemeleri & Aletleri, Beton & PMV, Yapı Hizmetleri ve Isıtma-Soğutma olmak üzere 5 alt sektöre ayrılarak organize edildi. Devam eden 27,4 milyar dolarlık 43 mega projeyle Doğu Afrika pazarında ve bölgenin en gelişmiş ülkesi olan Kenya’da yeni iş bağlantıları kurmak amacıyla 20 ‘den fazla ülkeden yaklaşık 220 firma fuara katılım gerçekleştirdi.

Fuara davetimizi onurlandıran Türkiye Cumhuriyeti Nairobi Büyükelçiliği Ticari Ateşesi Murat Kılınç ve Ticaret Müşavirliği Uzmanı Alvin Akoko da açılış töreninin ardından standımızı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.Bu yıl Doğu Afrika’da katıldığımız 2. fuar olan Big 5 Construct East Africa Fuarı’nda Magmaweld olarak, kaynak tüketim malzemelerimizi, kaynak makinelerimizi, tamamlayıcı ve aşındırıcı ürünlerimizi tanıttık.