Magmaweld Plazma ile Gücü ve Hızı Deneyimleyin

Magmaweld Plazma ile Gücü ve Hızı Deneyimleyin 

ID 65 PCA  & ID 65 PCB

Son 64 yıldır MAGMAWELD, uzmanlığı ve sürekli iyileştirme tutkusuyla Türkiye'deki kaynak sektörüne öncülük etmektedir. Bugün ise Magmaweld yepyeni bir yolculuğa başlıyor.

Manisa'daki tesislerimizde ürettiğimiz geniş ürün ailemize, tamamen Magmaweld Ar-Ge merkezinin geliştirdiği teknoloji ile PLAZMA KESİM makinelerimizin de katıldığını gururla duyurmak isteriz. Plazma ürün ailemizin ilk modeli olan ID 65 PCA ve ID 65 PCB, 65A olarak hem manuel kesim ve hem de CNC makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

28 mm çapaksız kesim, 35 mm koparma ve 18 mm delme performansı ile MAGMAWELD ID 65 plazma kesim makineleri, alüminyum ve paslanmaz dahil tüm malzemelerde performans kaybı olmadan mükemmel kesimler yapmanızı sağlar.

ID 65 PCA modelinde bulunan otomatik gaz basıncı ayarı ile uygulamanız için her zaman en doğru gaz basıncı ayarı üzerinde çalışabilirsiniz. Bu, sarf malzemesi ömrünü uzatırken ayarlamalar, kesim sonrası taşlama ve temizleme görevlerinden kaynaklanan hataları önemli ölçüde azaltır. Zaman ve malzeme israfınız azalır ve kazancınız artar.

Plazma kesme ve oluk açma uygulamalarınızda ID 65, yüksek kesme hızına rağmen kesim kalitesini koruyarak üretkenliğinizi ve verimliliğinizi artırır.

Malzemeye sürterek kesebileceğiniz, ergonomik yapıya sahip, kullanımı kolay torçlar ile kesimde kullanım kolaylığını ve rahatlığı maksimuma çıkarır. Her tip uygulama için farklı torç, sarf malzemeleri ve geniş aksesuar yelpazesi ile işinize değer katar

MAGMAWELD ile plazma yolculuğunuza çıkın, güç ve hızı deneyimleyin.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.